Wakacyjne wspomnienia klasy II

Wakacje szybko minęły, ale były bardzo fajne. Odwiedziłem wujka w Krakowie. Często spotykałem się z kolegami. Codziennie jeździłem na rowerze i pływałem w basenie. Dużo odpoczywałem. Nie mogę doczekać się kolejnych wakacji.
Aleksander Zięba.

W tym roku spędziłem wakacje  w domu. Z rodzicami  byłem  na   jednodniowej  wycieczce w Iwoniczu Zdroju i Rymanowie. W drodze powrotnej  pojechaliśmy do Odrzykonia zwiedzić ruiny zamku Kamieniec. Pojechałem na dwa dni do cioci do Jasła. Chodziliśmy z kuzynką na basen i do parku linowego.
Michał Janusz 

Na wakacjach było bardzo fajnie. Razem z moimi kuzynami  byłem w Krynicy. Zjeżdżaliśmy na torze saneczkowym. Później pojechaliśmy do parku linowego. Przeszedłem  całą trasę i zdobyłem dyplom. Bawiliśmy się świetnie.
Kuba Wąsowski

W pierwszym miesiącu wakacji jeździłem na wycieczki rowerowe z tatą. Kąpałem się z siostrą i kuzynkami w basenie. Czasem piekliśmy kiełbasę na ognisku. Wspaniale się razem bawiliśmy.
Jan Sikora.

W tym roku nie wyjeżdżałem na wakacjach, bawiłem się w domu i na podwórku. Skakałem z kuzynem na trampolinie. Grałem w piłkę i bawiłem się w inne zabawy. Budowałem z klocków lego. Czasami też byłem u cioci. Na wakacjach dobrze się bawiłem i miło spędziłem czas.
Adrian  Duran

Na wakacjach pogoda dopisywała. Zwiedziłem kilka pięknych miejsc. Moja przygoda zaczęła się w Zamościu. Było tam zoo z wieloma dzikimi zwierzętami. Cały tydzień odpoczywałem nad pięknym Jeziorem Białym, gdzie nauczyłem się nurkować. Zobaczyłem także takie miasta jak Sandomierz oraz Kazimierz Dolny. Ale najlepsza zabawa była w Magicznych Ogrodach.
Sebastian Wielgosz

W tym roku, wraz z bratem i rodzicami, odwiedziłam Sanok. Wycieczka była bardzo fajna. Zwiedziłam skansen, w którym zobaczyłam stare domy, szkołę, aptekę, kościół, piekarnię i cukiernię. Wycieczka dostarczyła mi wiele niezapomnianych wrażeń.
Aleksandra Gołębiowska