Obchody dnia chłopaka w klasie V

W dniu 30 września z okazji  Dnia Chłopaka dziewczynki  złożyły serdeczne życzenia swoim kolegom z klasy,  wręczając im  upominki jakimi były kubki oraz słodycze.

Na ten dzień  dziewczynki  przygotowały również dla swoich kolegów kilka wesołych  zabaw. Pierwsza zabawa polegała na  zaprezentowaniu przez chłopców mody damskiej.  Dla większości chłopaków ta zabawa była niemałym wyzwaniem, by wybrać z przyniesionej przez dziewczyny  garderoby damskiej odpowiedni strój dla siebie i się w nim zaprezentować przed całą klasą.  Według oceny dziewczyn z tą konkurencją poradzili  sobie nieźle wszyscy chłopcy. Druga zabawa polegała  na zjedzeniu jabłka wiszącego na sznurku bez pomocy rąk. To zadanie wymagało  zręczności  i skoncentrowania  by ugryź w ten sposób  jabłko.

 Kolejna zabawa rozgrywała się pomiędzy dziewczynami a chłopcami. Wszyscy uczestnicy tej zabawy mieli przywiązane do nogi nadmuchane balony. Zabawa polegała na przebiciu balona u drużyny przeciwnej. W  tej konkurencji obie drużyny  zaciekle walczyli do tego stopnia, że nikt nie zauważył, że lekcja dobiegła końca, a rozgrywka nie została zakończona. Ta zabawa wzbudziła najwięcej emocji i z utęsknieniem wszyscy czekają na jej powtórkę.