Obchody dnia chłopaka w klasie IV

W dniu 30 września z okazji  Dnia Chłopaka dziewczynki  złożyły serdeczne życzenia swoim kolegom z klasy,  wręczając im  własnoręcznie wykonane piękne kartki z życzeniami. Chłopcy otrzymali także drobne upominki oraz słodycze.  Na ten dzień  dziewczynki  przygotowały również dla swoich kolegów kilka wesołych  zabaw.

Pierwsza zabawa polegała na  przejściu przez  przez salę lekcyjną chłopców  w butach na szpilkach. Dla większości chłopaków ta zabawa była niemałym wyzwaniem. Według oceny dziewczyn najlepiej z tą konkurencją poradził sobie Konrad Setlak.
Druga zabawa polegała na robieniu pompek w ciągu 2 min. Filip Sokołowski zrobił ich najwięcej i został okrzyknięty najbardziej wysportowanym chłopcem kl.4.
Kolejna zabawa polegała na znajomości marek samochodów. Chłopcy mieli za zadanie wypisać ich jak najwięcej. Tytuł najbardziej znającego się na markach samochodów w kl.4 został okrzyknięty Szymon  Wojdyła.
Najwięcej entuzjazmu wzbudziło malowanie paznokci przez chłopców swoim koleżankom. To zadanie wymagało  od nich skupienia i staranności i wszyscy włożyli wiele wysiłku.  Chłopcy w żadnej zabawie nie odpuszczali i walczyli do końca. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i nawet nie zauważyli, kiedy upłynęła lekcja.