wrzesień 2021 archive

Akademia ProgramistówAkademia Programistów

W dniu 28 września w naszej szkole odbyły się warsztaty z robotami Photon. Roboty te zostały wykonane przez absolwentów Politechniki Białostockiej, programowane są za pomocą interfejsu w tabletach.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek

24 września 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie w ramach projektu „Tu czytaMy” (Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu) odbyło się spotkanie z Agnieszką Frączek– doktorem habilitowanym językoznawstwa, wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim, autorką tekstów dla dzieci.

Kontynuuj czytanie

Konkurs KRUS

W dniu 23 września 2021 r. w naszej szkole uczniowie klasy IV i VI spotkali się z przedstawicielem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jaśle i Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie. W trakcie spotkania zaprezentowano film pt. „Rodzina Porażków”, a następnie uczniowie obejrzeli prezentację i wysłuchali pogadanek p. Małgorzaty Jacek z PIP oraz p. Krzysztofa Bartusiaka …

Kontynuuj czytanie

Wyjazd do kina w Bieczu

14 września 2021r. Uczniowie klas I – III  pojechali do kina Farys w Bieczu. Obejrzeli film pod tytułem ,,Psi Patrol”. To bardzo ciekawa i wesoła historia opowiadająca o psach, które mają super gadżety i niezwykłe umiejętności.

Kontynuuj czytanie

Nowy Samorząd Uczniowski

W dniu 7 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybrani wcześniej członkowie samorządów klasowych w głosowaniu wybrali  Radę Samorządu Uczniowskiego oraz członków poszczególnych sekcji:

Kontynuuj czytanie

Sukcesy edukacyjne Szkoły Podstawowej w Lisowie

Szkoła Podstawowa w Lisowie może pochwalić się wysokimi wynikami nauczania,  co widoczne jest m.in. w wynikach egzaminu ósmoklasisty. W maju 2021 r. odbył się ten egzamin po raz trzeci, po reformie oświatowej i utworzeniu ośmioklasowych szkół podstawowych.

Kontynuuj czytanie